• VC Trynwalden 2 ZA woensdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Visser, DouweOverige stafTeammanager
    Vries, Herman deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dit team speelt alleen wedstrijden
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 21:00GAVC 2 - VC Trynwalden 2Twine, De (GROU)
    9 feb. 21:30VC Trynwalden 2 - VC Trynwalden 1Hege Walden, De (OENTSJERK)
    16 feb. 21:30VC Trynwalden 2 - Golden Oldies 1Hege Walden, De (OENTSJERK)
    23 feb. 21:30VC Trynwalden 2 - GAVC 3Hege Walden, De (OENTSJERK)
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden VC Trynwalden 2 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Futsal Frisia 3550035171815
    2GAVC 355002591615
    3vv Sneek Wit Zwart 1650140231715
    4VC Trynwalden 14301201649
    5Futsal Buitenpost/The Point 36303272529
    6VC Trynwalden 273043842-49
    7GAVC 24211201557
    8GAVC 16204393276
    9Golden Oldies 131021013-33
    10Futsal Buitenpost/The Point 251041224-123
    11Broekster Boys 161052035-153
    12Holwerd 150142737-101
    13Leeuwarder Zwaluwen 22002227-250

    Poulestanden VC Trynwalden 2 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VC Trynwalden 211007523
    2Wardy 1100157-20

    Poulestanden VC Trynwalden 2 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Twedo 21100203173
    2Futsal Emmeloord 21100193163
    3WMC 31100172153
    4Futsal Heerenveen 31100142123
    5HFC '15 11100132113
    6Blauw Wit '34 21100110113
    7PKC'83 41100133103
    8Futsal Emmeloord/ Boomsma 41100122103
    9Futsal Dragten 711009273
    10LTC 411009273
    11Peize 111009273
    12Steenwijker Boys 111009273
    13GAVC 211007073
    14G.S.F.V. Drs. Vijfje 24110010553
    15VVK 111009453
    16LTC 311008353
    17Workum 511005053
    18Gieten 211008443
    19Hollandscheveld 211007343
    20ACV 111006243
    21Futsal Frisia 411006243
    22Workum 211005143
    23Balk ZV211005233
    24DWS Oosterpoort 311005233
    25WMC/ EP De Treffer 211005233
    26Workum 411005233
    27Hoogeveen 311004133
    28DVC Appingedam 111007523
    29ZZVV 111007523
    30HZVV 211006423
    31VC Trynwalden 211006423
    32SV Bedum 311005323
    33LTC 811005323
    34Golden Oldies 111004223
    35Futsal Buitenpost/The Point 211003123
    36Futsal Frisia 511007613
    37Be Fit 111005413
    38Futsal Heerenveen 511005413
    39Groningen 211005413
    40REUZ 311005413
    41REUZ 211005413
    42VC Trynwalden 111005413
    43HODO 311004313
    44SC Loppersum 111004313
    45Nieuw Roden 411004313
    46Real Camaradas 311004313
    47Roden 311004313
    48Surhuisterveen 111004313
    49FVC 211003213
    50ONS Sneek 111003213
    51Sporting Emmen 211003213
    52ONT/CHZ 111002113
    53Friesland 411001013
    54Hollandscheveld 111006603
    55zvv De Slingerij 211004403
    56SV Bedum 611004403
    57DVC Appingedam 311003303
    58Asser Boys 200000000
    59SV Bedum 100000000
    60Farmsum 100000000
    61Futsal Buitenpost/The Point 400000000
    62Futsal Winsum 400000000
    63Leeuwarder Zwaluwen 300000000
    64