• VC Trynwalden 3 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Inia, FransTechnische stafTrainer
    Ploeg, Robin van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Vrijdag 20.00 tot 21.00 uur Veld 1A/B
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 10:00VC Trynwalden 3 - MKV'29 6Sportpark Keatsjemuoilan
    3 okt. 11:00Nicator 3 - VC Trynwalden 3Sportpark Kalverdijkje Zuid
    10 okt. 10:00VC Trynwalden 3 - Nicator 2Sportpark Keatsjemuoilan
    17 okt. 10:00VC Trynwalden 3 - v.v. Dronrijp 3Sportpark Keatsjemuoilan
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.LAC Frisia 1883 3 - VC Trynwalden 34 - 4
  • Poulestanden VC Trynwalden 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LAC Frisia 1883 3211013494
    2Nicator 321109454
    3Dokkum 221105324
    4v.v. Dronrijp 311007253
    5VC Trynwalden 310104401
    6Friesland 410103301
    7Nicator 2201146-21
    8Amelandia 100000000
    9De Walden 200000000
    10Warga 400000000
    11MKV'29 6100127-50
    12DTD 42002014-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bil, ChrisTeamspeler
    Boonstra, AntonTeamspeler
    Dijkstra, SanderTeamspeler
    Galien, Mark van derTeamspeler
    Gardenier, JanTeamspeler
    Giesing, LeoTeamspeler
    Inia, FransTeamspeler
    Inia, HermanTeamspeler
    Meyerhof, FreddieTeamspelerMiddenvelder
    Outhuijse, RudyTeamspeler
    Ploeg, Robin van derTeamspeler
    Slagman, Hein MartijnTeamspeler
    Soepboer, EdwinTeamspeler
    Visser, FrankeTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    VC Trynwalden 3

    VS

    MKV'29 6

    26 september 202110:00 uur
    Sportpark Keatsjemuoilan veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    VC Trynwalden 3

    0519 Mannen Zondag reserve

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd