• VC Trynwalden 35+2 vrijdag

  • VC Trynwalden 35+2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gielstra, ArnoldOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 apr. 19:30Ropta Boys 35+1 - VC Trynwalden 35+2Sportpark De Fiver
    19 apr. 20:30VIOD 35+1 - VC Trynwalden 35+2Sportpark De Fiver
    19 apr. 21:00VC Trynwalden 35+2 - Be Quick D 35+1Sportpark De Fiver
    19 apr. 21:30De Walden 35+1 - VC Trynwalden 35+2Sportpark De Fiver
    10 mei. 20:00VC Trynwalden 35+2 - Broekster Boys 35+1Sportpark Keatsjemuoilan
    10 mei. 20:30VIOD 35+1 - VC Trynwalden 35+2Sportpark Keatsjemuoilan
    10 mei. 21:00VC Trynwalden 35+2 - Be Quick D 35+1Sportpark Keatsjemuoilan
    10 mei. 21:30De Walden 35+1 - VC Trynwalden 35+2Sportpark Keatsjemuoilan
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 apr.De Walden 35+1 - VC Trynwalden 35+22 - 2
    5 apr.VC Trynwalden 35+2 - Broekster Boys 35+10 - 3
    5 apr.Ropta Boys 35+1 - VC Trynwalden 35+22 - 1
  • Poulestanden VC Trynwalden 35+2 ( 1e klasse 28 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Broekster Boys 35+177001511421
    2VIOD 35+142118447
    3Be Quick D 35+142115237
    4VC Trynwalden 35+27115712-54
    5Ropta Boys 35+17115216-144
    6De Walden 35+1302124-22

    Poulestanden VC Trynwalden 35+2 ( 1e klasse 36 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Burgum 35+21910632291336
    2Broekster Boys 35+2197481519-425
    3Suameer 35+21981101829-1125
    4Suawoude 35+1196491416-222
    5VC Trynwalden 35+2166371511421
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Ropta Boys 35+1

    VS

    VC Trynwalden 35+2

    19 april 202419:30 uur
    Sportpark De Fiver

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    VC Trynwalden 35+2

    0296 Mannen 35+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (voorjaar)

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,71

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,57

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd