• VC Trynwalden 35+2 vrijdag

  • VC Trynwalden 35+2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gielstra, ArnoldOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden VC Trynwalden 35+2 ( 1e klasse 28 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Broekster Boys 35+11413103333040
    2VIOD 35+1125251819-117
    3Ropta Boys 35+1174581128-1717
    4Be Quick D 35+17313106410
    5De Walden 35+19243119210
    6VC Trynwalden 35+213139826-186

    Poulestanden VC Trynwalden 35+2 ( 1e klasse 36 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Burgum 35+21910632291336
    2Broekster Boys 35+2197481519-425
    3Suameer 35+21981101829-1125
    4Suawoude 35+1196491416-222
    5VC Trynwalden 35+2166371511421
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    VC Trynwalden 35+2

    0296 Mannen 35+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (voorjaar)

    0,62

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,46

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd